Blog
www.dtp-media.eu
3
APR
2013

Tvrdou prácou na výslnie

Spomedzi služieb, ktoré ponúka marketingová agentúra DTP media zákazníkom, vystupuje do popredia starostlivosť o propagáciu ich webových stránok. Nasledujúce riadky sa čitateľovi pokúsia osvetliť ťažiskové pojmy, ktoré sa týkajú metód optimalizácie pre vyhľadávače, známej pod skratkou SEO.

www.dtp-media.eu
27
MAR
2013

Multižánrová oslava Veľkého Piatku je tu

Veľký Piatok sa nám blíži a s ním aj ďaľšia skvelá akcia v Base Music Clube. Tešiť sa môžete na rôzne hudobné štýly, skvelé drinky, kvalitný stolný futbal a krásne ženy. Nech zábava započne!

www.dtp-media.eu
18
MAR
2013

WRECK DA SOUND - FIRST INFO

Fanúšikovia Drum and Bassu, vyznávači tvrdých beatov, party animals! Chceme Vás pozvať na prvú nepravideľnú párty - Wreck Da Sound - ktorá sa bude konať v priestoroch Base Music clubu v Martine (ex fest 69).

poogie bell, barmuseum, www.dtp-media.eu
11
MAR
2013

Veľká noc s Poogie Bellom

Príkladom snáh o znovuzrodenie ducha kultúrneho centra Slovenska je aj koncert hudobného zoskupenia Juraj Griglák & Company featuring Poogie Bell, ktorý sa uskutoční už 31. marca v priestoroch známeho jazzového klubu Barmuseum. Okrem famózneho basgitaristu, ktorý tento unikátny projekt zosnoval, svoje majstrovstvo predvedie saxofonista Ondřej Štveráček z Prahy, popredný slovenský klavírista Eugen Vizváry a legendárny bubeník z Pittsburghu Poogie Bell.

mobile world congress, mwc, www.dtp-media.eu
27
FEB
2013

Welcome to Mobile World Capital!

GSMA Mobile World Congress 2013 dosiaľ trvá sotva tretí deň, no no na jeho pôde boli predstavené už desiatky najnovších mobilných zariadení, ktorými výrobcovia plánujú v nasledujúcich mesiacoch ovládnuť svetový trh. Pozývam Vás na malú okružnú jazdu areálom exhibície, označovanej fanúšikmi smartfónov, tabletov a ďalších zbytočností, bez ktorých si život dnes nevieme predstaviť, za akciu roka.

hospitality, www.dtp-media.eu
26
FEB
2013

Blíži sa očakávaná HOOFBEATS HOSPITALITY WARM UP DRUM AND BASS PARTY v Martine!

Vidíte dobre, aj slávna Hospitality párty, ktorá napÍňa kluby po celom svete, už túto sobotu zavíta po druhýkrát na Slovensko, aby vám priniesla to najlepšie čo sa skrýva pod labelom s veľkým H-áčkom v znaku. A vy môžete byť vďaka nám pri tom, s trochou štastia aj zadarmo.

mobilne technologie, mobil, history ,www.dtp-media.eu
13
FEB
2013

História mobilných technológii

Tridsiate narodeniny v tomto roku oslavný už neodlučiteľná súčasť človeka, mobilný telefón. Poďme si pripomenúť akými rôznymi etapami tieto mobilné zariadenia prechádzali.

cloud atlas, cloudy, dropbox, google drive, google disk, amazon ,www.dtp-media.eu
10
FEB
2013

Atlas cloudov

Ak niekto potrebuje viac on-line úložného priestoru, cloud je pre neho tá správna voľba. Jednotlivé výhody a nevýhody dátový úložísk si predstavíme v nasledujúcom článku.

www.dtp-media.eu
1
FEB
2013

PseudoFarmár Punk`n`Roll Party

Obyvatelia Hnúšte si posledné mesiace museli odvyknúť od šumu rieky Rimavy. Ten bol totiž prehlušený akordmi piesní punk rockovej kapely Pohľad zblízka. Novú koncertnú sezónu započne spolu s obdobne zameranými hudobníkmi, združenými v skupinách QuoliČomu? a Wicked sick už 15. februára 2013 v martinskom Base Music Clube.

audi, a7, parking assistant, www.dtp-media.eu
21
JAN
2013

Prevencia pred obitím nárazníkov

Podľa nedávneho prieskumu, uskutočneného centrom pre technológie spoločnosti Allianz, najčastejšími príčinami poistných udalostí na Slovensku sú nehody na parkovisku. Zásluhou nového systému, ktorý vyvinuli odborníci automobilky Audi, bude ale zrejme čoskoro nutné výsledky tejto štúdie revidovať.

www.dtp-media.eu
16
JAN
2013

Preceňujeme Corporate Design?

Nie je úloha Corporate Design v marketingovej komunikácii zbytočne preceňovaná? Nie je cena za jedinečnosť privysoká? Na tieto otázky sa pokúsime nájsť odpoveď nasledujúcou úvahou.